O festivalu

   Zveme Vás na prvně konaný jednodenní festival bluegrassové hudby, který se koná v malém městě Velešín (okr. Český Krumlov) v jižních Čechách.

   Festival se koná v příjemném, téměř domáckém prostředí v zahradě vinárny Zlatá růže, kteroužto rádi navštěvují muzikanti všeho zaměření. Máme za sebou různé kulturní akce, avšak bluegrassem se opojíme letos prvně :-)

   Opojíme se nejen hudbou, ale i lahodným pivem Gambrinus 10°, Plzeň 12°; žaludky naplníme, je-li libo, poctivým gulášem, extra vypečenými klobásami či šťavnatými hamburgry místního mistra M-VAN KOZIHO, který má severoamerické kořeny a ví, jak má ten správný hamburger vypadat!

   Slečny, dámy a paní zajisté nepohrdnou drinkem zvaným MOJITO, který míchá odborník na slovo vzatý.

   A protože už se na vás všechny těšíme, můžete se dostavit na místo činu už v pátek, postavit své plátěné přístřeší na farské zahradě a užívat si klidu malého jihočeského městečka :) Stanové tábořiště leží cca 10 m od místa konání festivalu.

   Co s sebou?   Myslete na své pohodlí a vemte si s sebou křesla, židle nebo rovnou gauče :) Sluneční brýle, kdyby bylo hezky; deštníky a pláštěnky, kdyby pršelo; teplé oblečení, kdyby byla zima; dobré boty - můžete si udělat krátkou procházku okružní cestou Velešínem, která se line okolím Římovské přehrady; foťáky, kamety, památníky; Ibalgin, Magnesium, vitamín C na neděli; nástroje na jam a hlavně dobrou náladu, s tou jde všechno lépe :)

   Co s sebou nebrat?   Neberte s sebou pejsky, kočičky, myšičky, pavouky, hady, ani jiná zvířata, žádnou pyrotechniku či zbraně, prostě nic, co na festival nepatří.

   Těšíme se na Vás!